top of page

ФК ГВАРДІЙСЬК ПЕРЕМОЖЕЦЬ 1-Ї ЛІГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ (Гвардійське vs Давидківці - 1:1 +ВІДЕО)

В чемпіонаті Хмельницького району в 1 Лізі проходив останній тур і найцікавішим у ньому було те,що дві команди , які грали між собою, могли стати переможцем 1 Ліги, тільки Гвардійську достатньо було нічиї, а ось Давидківцям для 1 місця потрібна була лише перемога. З перших хвилин матчу перевагою заволоділи господарі - декілька атак в перші десять хвилин, але з середини тайму вже Давидківці почали проводити разючі атаки на ворота Гвардійців. Одна з них на 28 хвилині увінчалася голом. З лівого флангу Королівський обіграв захисника і відразу ж пробив у ближній кут. Голкіпер Гвардійська , дезорієнтований сонячним промінням, пропустив м*яч. Курйозний гол дещо шокував гравців Гвардійська, і до кінця тайму вони не змогли створити моментів. Однак на початку 2 тайму , Гвардійськ понісся вперед і зумів відігратися на 51 хвилині. Після подачі з правого флангу м*яч залетів у штрафмайданчик,де забутий захисниками Козьолок Олексій, який відразу ж пробив у дальній кут. Після цього Гвардійськ ще провів декілька непоганих атак. Друга половина тайму відбувалася майже без моментів. Виною тому стала напруженість в матчі.Гравці обох команд стали більше фолити. Під кінець матчу Давидківці дещо перехопили ініціативу , проте створити момент їм не вдавалося. 1:1 і ФК Гвардійськ перемагаєв 1 Лізі , набравши 30 очків. У Давидківців 33 очки.