top of page

ЛЄВША РОЗГРОМЛЮЄ ДБК - 5:1

Початок матчу не віщував розгрому приблизно 20 хвилин точилася рівна гра між командами. Не погані моменти були як в одної , так і в другої команди. На 22 хвилині Якубов зумів вибороти м*яч у двох захисників ДБК прямо в штрафмайданчику і забив перший гол у матчі. На цьому Лівша не зупинилася-на 33 хвилині після розіграшу штрафного Когут був перший, до кого прилетів м*яч та в один дотик замкнув подачу в ближній кут. Після 2-го голу у ДБК зовсім розладилася гра , чим і скористалися на початку 2 тайму гравці Лєвші. На 3 хвилині при створюванні штучного офсайду захисники ДБК не догледіли Калошина , який увірвався в штрафний і забив гола. Через 2 хвилини він же забив 4 м*яч,обігравши з лівого флангу двох захисників , проив воротаря. Після 4 м*яча Лєвша дещо заспокоїлася. ДБК зуміли створити декілька моментів ,один з яких завершився голом Рибчинського. Після цього команди створили ще декілька моментів,проте до взяття воріт так і не доходило, і лиш перед самим фінальним свитском на 90 хвилині Лєвша забила 5 - й м*яч, автором якого став Коротинський.

5:1, таким чином Лєвша тепер має 33 очки,продовжує бути на 5 -му місці у турнірній таблиці На 4-му Ветеран, у якого 34 очки і гра в запасі.