top of page

ФК "Хмельницький-ДЮСШ №1" поступилось "НИВІ" з Теребовлі - 1:2

Нажаль у другому домашньому матчі "Хмельницький - ДЮСШ №1" програв, "Ниві" з Теребовлі, команди довго немогли сворити моменти, і лише у другому таймі теребовлянам вдалось переломити хід подій на свою корись , двічі вони і зуміли забити, та сухими хмельниччани їх не відпустили і на останніх хвилинах відіграли один м'яч, голом відзначився Семенюк Федів. На більше вже часу не вистачило.

«Нива» у нинішньому чемпіонаті вже провела 4 матчі. У першому турі зіграла внічию з «ОДЕКом» із Оржіва 1:1. Потім теребовлянці здолали у Чорткові «Кристал» 4:1. А в третьому турі «Нива» вдома поступилася 1:2 ФК «Малинськ» з Рівненської області.

ФК «Хмельницький» провів на одну гру менше. Зігравши 1:1 у Малинську, команда Сергія Жицького вдома перемогла «Кристал» (Чортків) 4:1