top of page

ДЮФЛУ. Команди ДЮСШ №1 на "мажорній ноті" завршують перше коло першості України

В останніх матчах цього року до Хмельницького завітала команда з Чернівців "Спарта" .

Першими по традиції грали старші хлопці U-17,та без проблем розгромили опонентів - 5:0.

Завершили перше коло хлопці на 3-у місці , всього у двох очках від другого де знаходиться ДЮСШ "Верес" Рівне, та на три очки має ДЮФК "Поділля" вони на першому місці. Тому очікуємо у другому колі гарячі бої з цими конкурентами.

Другими грали молодші які теж перемогли проте легкою вже цю перемогу не назвеш, перевага всього в один м'яч - 2:1

пропустивши першими, дюшовці ще до перерви зуміли зрівняти. А переможний гол був забитий у другому таймі.

Завершили юні дошовці перше коло на 6 -у місці у гандикапі 17 очок.

Відео матчу U-17

ДЮСШ №1 (Хмельницький) U-17 vs Спарта (Чернівці) U-17 - 5:0 (12.11.2017)

1-й тайм частина 1

ДЮСШ №1 (Хмельницький) U-17 vs Спарта (Чернівці) U-17 - 5:0 (12.11.2017) 1-й тайм частина 2

ДЮСШ №1 (Хмельницький) U-17 vs Спарта (Чернівці) U-17 - 5:0 (12.11.2017) 2-й тайм