top of page

"Чортків" (Кристал) став переможцем футбольного турніру «Подільська весна-2019» серед юнак

Завершився футбольний турнір «Подільська весна-2019» серед юнаків 2002-2003 р.н. , який тривав 3 дні.

У турнірі брало участь 8 команд : 2 команди ДЮСШ №1 (одна 2002 , інша відповідно 2003 р.н.) , 2 команди ДЮФК "Поділля" , 2 команди "Прем'єр -Нива" (Вінниця) , "Кристал" Чортків, та ДЮСШ -Тернопіль.

У фінальний день відбулось 4 гри:

Матч за 7-8 місце - ДЮСШ (03) Хмельницький - ДЮСШ Тернопіль - 1:4 Матч за 5-6 місце - ДЮСШ (02) Хмельницький - "Прем'єр-Нива" (04) Вінниця - 1:1 (пен. 4:5) Матч за 3-4 місце - Поділля (03) Хмельницький - "Прем'єр-Нива" (03) Вінниця - 5:1 Та відбувся фінал, де зійшлись "Поділля (02) Хмельницький та команда ФСК "Кристал" Чортків.

Перевага у першому таймі була за "Кристалом" вони і зуміли забити перший гол у зустрічі, відзначився - Питлик Василь, проте "Поділля" (02) під керівництвом - Мандзюка Олександра, після перерви зібрались силами та зуміли зрівняти рахунок, відзначився - Ординат Дмитро. 1:1 так і дограли до фінального свистка.

Долю кубку вирішувала серія 11-ти метрових ударів. де фортуна посміхнулась більше команді з Чорткова - 7:6.

Дякуємо всім командам учасникам за участь у турнірі, турнір видався дуже цікавим та непередбачуваним. Маємо надію, що на наступний рік турнір стане тільки кращим.